eco slim

Eco Slim Kaalukaotus ühe kuuga 

Estonia

Vaata ametlikku veebisaiti

 

"Peenike Joon Ülekaalulisuse ja Anoreksia Vahel"

H. Kingas: Tere, armsad sõbrad! Täna räägime kuhuni võib viia tahe võidelda ülekaalulisuse üle. H. Kingas: Hiljuti, kogus söögisooda kuulsust kui kaalulangetamist soodustav toode. Õpime rohkem selle omaduste kohta. Kas see tõesti aitab võitluses saavutamaks saledamat keha? Ma olen kutsunud doktor Lennart Arpo, et ta meile sellest lähemalt räägiks.

Dr. L. Arpo Paljud inimesed usuvad, et kaalulangus söögisooda abil on mingi linnalegend. Kuid tegelikult on sellel lihtne seletus: söögisoodas sisalduv naatriumvesinikkarbonaat eemaldab kehast toksiine ja soodustab rasva lagunemist. Seega aitab see tõesti kaasa kaalulangusel. Aga! Esiteks, ei ole te võimeline kaotama rohkem kui 4-5kg ühes kuus ja teiseks, peate te märkimisväärselt muutma oma toitumisharjumusi ja eluviisi.

H. Kingas: Nii, et vastupidiselt levinu arvamusele ei ole söögisooda kõige parem moodus ülekaalulisusega võitlemiseks?

Dr. L. Arpo Muidugi mitte. Kui mäletate, siis üks meie hiljutistest külalistest oli Andres Heinas, Dietoloogia professor. Temaga arutlesime me kaalulangetamist soodustavaid omadusi tootes Eco Slim .

H. Kingas Jah, see episood põhjustas palju segadust. Kahjuks, olid mõned meie vaatajad liiga innukad ja ignoreerisid meie näpunäiteid, mis viis negatiivsete tulemusteni.

Dr. L. Arpo: Just, siinkohal räägime me inimestest, kellel kujunes anoreksia pärast Eco Slim manustamist

H. Kingas: Täpselt! Anoreksia on tihti ekstreemse dieedi tulemus, millega naised oma keha kurnavad, et kaalulangetada. Aga nagu näha, pole see ainus põhjus. 
Nagu juba teada on, siis paar kuud pärast seda, kui meie episood Eco Slim-i kohta välja tuli, hakkasime saama kaebuskirju naistelt, kes olid kaotanud liiga palju kaalu ja ei teadnud enam, mida oma alakaalus kehadega peale hakata.

Enne
Pärast
Üks piltidest naisest, kes meiega kontakteerus pärast Eco Slim episoodi eetrisse minekut

Dr. L. Arpo Jah, asi on selles, et Eco Slim on kõige tugevam looduslik rasvapõletaja, mis tänapäeval leidub. Söögisoodat ei saa sellega võrreldagi, eriti kui silmaspidada, et kaalukaotus Eco Slimi-iga ei nõua sinult eluviisi muutust ning laseb sul 4 või 5 kg asemel kaotada 12-16 kg kuus.

H. Kingas: Just! Kuid mitmed naised ignoreerisid seda toote omadust. Võttes Eco Slim-i, otsustasid nad ka dieeti pidada, et tulemused veelgi effektiivsemad oleksid. Ja see on täpselt see, mis juhtus. Selle tulemusena muutusid 100-120kg naised 60 päeva jooksul 30 kilosteks anoreksikuteks! On kahju kuulda, et seda efektiivset toodet valesti kasutati. Siinkohal on hea teada, mis täpselt sellist effekti põhjustab.

Dr. L Arpo: Väga hea küsimus. Ma vastaksin sellele heameelega pikemalt.

Selline efektiiv saavutatakse tänu 100%-listele looduslikele koostisosadele, mida on juba pikka aega efektiivseteks peetud.

Juurvilja glütseriin
Ingveri juure ekstrakt
Vaarika maiteaine
Maasika maitseaine
Kibuvitsa ekstrakt
Rohelise tee lehe ekstrakt

Eco Slimi koostis

Eco Slimi peamine omadus on see, et see koosneb koostisosadest, mille efektiivsust on tõestatud mitmetest iseseisvates uuringutes. Eco Slimblokeerib uute rasvakogumite tekkimist. Looduslike koostisosade tugev mõju Eco Slimis tagab tasase kaalukaotuse just nendes kohtades, kuhu üleliigne rasv on kogunenud.

H. Kingas: Tõesti, selle toote omadused on imestusväärsed. Aga, mis on teie arvates selle peamine risk?

Dr. L. Arpo Nagu me nüüdseks teame, siis peamine oht on dieedi pidamine. Sellel ajal kui tarbite Eco Slimi, ei pea te dieedil olema, sest rasv sulab niikuiniigi. Kehal on vaja toitaineid toidust. Teine oht on see, et kui inimesed kaotavad kaalu nii kergelt ja kiiresti, siis mõned nendest lähevad niiöelda "rööpast välja". Nad arvavad, et nad pole veel piisavalt kaalu kaotanud, sest see on nende jaoks midagi uut. Kahjuks, avastavad nad selle tihtipeale siis kui on juba liiga hilja.

Enne
Pärast
Natali kannatab anoreksia all. Ta kaotas 20 kg liiga kiiresti. Tema sõnul toimus see vaid 17 päeva jooksul.

H. Kingas: Dr. Arpo, ma nõustun teiega täielikult ja üha rohkem naisi kannatavad selle probleemi käes. Seega, mida soovitaksite teie meie vaatajatele? Mida peaksid nad tegema?

Dr. L. Arpo Kõige efektiivsem meetod siinkohal oleks alustada sellest, et paika panna oma sihtmärk: palju soovitakse kaalu kaotada. Ütleme, et kaalute 80 kg ja oleksite väga rahul 55 kg juures. Et sellist kaalu saavutada, vajate 3 nädalast kuuri Eco Slimiga ja see ei tohiks olla sellest kauem! Kasuta seda toodet 3 nädalat ja söö, mis sa tahad, aga kui kaal jõuab 55 kg peale, siis lõpeta selle tarbimine. Te saavutate oma eesmärgi ilma üledoosita. Te võite ja ka peaksite sööma edasi tavaliselt: tasakaalustatud ja mitmekülgne toit, ärge laske endal näljatunnet tekitada. Kui te kasutate Eco Slimi, siis toimub kaalukaotus niikuiniigi ilma erilise dieedita.

H. Kingas: Me oleme ka kuulnud, et netis leidub paljusid võltstoodanguid. Kuskohast saab osta originaalse Eco Slim toote ja kuidas hoiduda võltsingutest?

Dr. L. Arpo: Tean, et Eco Slim on sertifeeritud Eestis. Seda pole veel apteekidele tutvustatud ja kõige turvalisem viis seda osta on tellida läbitootja veebilehe. Niiviisi on kõrge kvaliteet ja toote autentsus tagatud.

+

=

Kaalulangetamistoode Eco Slim

H. Kingas Soovin kõigile head tervist ja tuletaksin meelde, et tänu tänapäeva meditsiinile on mitmed probleemid lahendatavad kiiresti ja efektiivselt. Eco Slim on selle parim näide. Kui soovite kaalulangetada, siis pidage meeles kahte reeglit. Esiteks, te ei pea ennast näljutama, et kaalu kaotada! Teiseks, parim viis kaalukaotuseks on koos Eco Slimiga! Olge tervislikud!

Tähelepanu! 
Odavate petistoodete hulk on kohutavalt kasvanud. Tehis Eco Slimil, ei ole absoluutselt mingit teraapilist toimet. Mõeldes meie lugejatele, jagame me tellimisnuppu, mis aitab teil tellida Eco Slimi selle ametlikelt maaletoojatelt. Kui teete oma tellimuse siin, saate kvaliteetse toote parima hinnaga! Lihtsalt vajutage all olevale "Mine maaletootja lehele" nupule. Teid suunatakse ametlikule kodulehele, kus saate toodet tellida.

Helen Kingas, "Ela Tervislikult!" 

 

 

Eco Slim Kaalukaotus ühe kuuga

Vaata ametlikku veebisaiti

 

 

Kommentaarid:

Roosi Rohi:

Tere! Püüdsin kaalu langetada kasutades söögisoodat, aga see ei olnud väga efektiivne, seega proovisin ma Eco Slimi. Tol ajal ei teadnud sellest veel keegi. Mu õde oli selle mulle Hiinast ostnud. Kui aus olla, siis ma poleks selliseid tulemusi kunagi oodanud! Ma kaotasin 13 kg natuke rohkem kui 2 nädalaga!!! Ükski dieet ei olnud mul kunagi nii palju kaalu aidanud kaotada!

Marina Park:

Mu arst ütles mulle, et pean kaotama vähemalt 13-15kg kui tahan rasedaks jääda. Lugedes erinevaid tagasisidesid, siis näib et see on nüüd mu ainus võimalus! Ma usaldan Helen Kingast. Kui ta väidab, et Eco Slim aitab kaalu langetada, siis peab see tõsi olema. Peaasi, et ma liiale ei lähe! :)

Liilia:

Möödunud on 3 nädalat, mil pakk Eco Slim tootega kohale jõudis ja olen kaotanud 25.5 kg. Kukkusin 93 kg pealt 67.5 kg-ni. Olen väga õnnelik, aga tellin veel kuna soovin saavutada 57 kg (see on mu ideaalkaal). Kui te ei ole siimaani suutnud kaalu kaotada, siis proovige seda!

Kadri Leel:

See toode, Eco Slim, on ime! Söögisooda, tule taevas appi?! Sellga kaotate 3-4 kg kuus. Eco Slim, aga aitab kaotada rohkem kui 17 kg! Ilma dieedita ja puha!

Sandra Viiks:

Ka mina proovisin Eco Slimi, minu tulemuseks on -17kg 4 nädalaga! Ma poleks seda kunagi uskunud, kui see poleks minuga juhtunud. Suured tänud Helen Kingasele ja kaassaatejuhile, et te seda toodet meiega jagasite. Nii paljud naised unistavad ju kaalukaotusest.

Palmi:

Tänan, Helen selle 'talk show' eest ja lingi eest veebilehele. Tore, et saan nüüd petiseid vältida.

Katrin

Ma kaotasin 2.5 kg kasutades söögisoodat. Kahjuks tõusis aga kõhu happelisus ja pidin seega midagi muud proovima. Valikuks osutus Eco Slim. See on ainus kaalulangetamistoode, mis tõesti toimib! Milline imeline tunne see on kui tõused ülesse, astud kaalule ja oled kaotanud 1-2 kg!

Oliivia Päärson

Mina võin kinnitada, et Eco Slim on efektiivne moodus kaalulangetamiseks. Mina ja mu sõbranna mõlemad, võtsime seda kasutades kõvasti kaalus alla. Mina kaotasin 19 kg ja mu sõbranna 16,5 kg vähem kui kuu ajaga! Väga muljetavaldav!

Elina:

Ma tahaksin ka niimoodi kaalu kaotada! Kas on tõsi, et ainus, mida tegema pean on võtma Eco Slim-i ja mingi dieet pole vajalik?

Viktooria Pomerents:

Jah, see on täiesti tõsi. Ma kaotasin ühe kuuga 18kg ja seejuures ise mitte midagi tehes.

Eco Slim Kaalukaotus ühe kuuga

Share this article

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*