Kinoa Lif Süper Zayıflama Yiyeceği

TURKEY

Doğal incelme ürünü ÖZEL FIRSAT!

Sağlığınıza iyi gelen güvenli incelme!

Resmi web sitesine bakın

Kinoa

Kinoa Lif Süper Zayıflama Yiyeceği

 

En eski gevreklerden biri Kinoa tam bir besleyici madde deposu. Taneleri, vücut tarafından neredeyse tamamen emilen bol miktarda bitkisel proteinin yanı sıra vitamin ve amino asit içeriyor. Ama en önemlisi Kinoa, lif bakımında zengin olduğu için mideyi ve bağırsakları toksinlerden ve sindirilmeyen yiyecek kalıntılarından temizlemeye yardımcı oluyor. Bu gevreğin düzenli kullanımı sadece önemli ölçüde kilo verdirmekle kalmıyor, kronik olanlar dahil birçok hastalıktan da kurtarıyor.

Kinoanın faydaları

.


    • Metabolizmayı hızlandırır

 

    • Bağırsakları hareketlendirir

 

    • Kan damarlarından kolesterolü atar

 

  • Vücuttan toksinleri atar

Sağlıklı beslenme uzmanları 
Kinoayı öneriyor

 

Kinoaya "süpergıda" denmesi boşa değil! Bu gevrek, besin değeri bakımından şampiyon. Beslenme uzmanları, incelme amaçlı diyet planlarını çoğu zaman Kinoa üzerine kuruyor. Ama tek başınıza bir diyet programına neleri dahil edeceğinizi bilmek çok zor. Bu yüzden biz sağlıklı beslenme uzmanları, fazla kilolarından kurtulmak isteyen herkese Kinoa Lifini öneriyoruz. Ürün paketli ve kullanıma hazır. Talimatlara göre alındığında ayda ortalama 12-15 kg vermeye imkan tanıyor. Hastalarım da bunu doğruluyor! 

Levent Yenioğlu 
Beslenme Uzmanı, iş deneyimi 17 yıl

Kino nasıl kullanılır

.

.

 

 

1 çay kaşığı Kinoayı ılık suya ilave edin
Boş mideye günde iki kez alın
Minimum kür süresi 30 gün

 


Kinoa faaliyette

 Daha önce Kinoa bazlı diyet denedim. Ancak tarifler icat etmek ve tahılları belirli bir biçimde pişirmek çok zaman alıyor. Kinoa Lif ise çok daha kolay. Sadece ılık suya karıştırıp aç karnına içiyorsunuz, hepsi bu! İncelmek için uğraşmak gerekmiyor. Sadece bir ayda 14 kilo vermeyi başardım. 
Meryem Altınok, 29 yaşında

.

.

 

Maalesef bende gluten entoleransı var. bu yüzden daima yiyecek seçerken hep çok dikkatli olmam gerekiyor. Doğumda çok kilo aldım. bunları vermek için glutensiz yiyecekler içeren düzgün bir diyete ihtiyacım vardı. Diyetisyenim Kinoa Lifi önerdi. Hazırlaması çok kolay ve bir o kadar etkili. 4 haftada 12,5 kilo uçtu gitti. 

Sevtap Bilir, 25 yaşında

.

.

.

 İki çocuğum var ve çalışıyorum. Böyle bir hayatım varken özel diyet yemeği yapmaya vakit ayıramadığımı tahmin etmişsinizdir ama gerçekten çok zayıflamak istiyordum. Mucize tablet ya da çaylara hiç inanmadım, hep düzgün beslenerek kilo vermeye çalıştım. Diyetisyenimin önerisiyle Kinoa Lif aldım. Tek diyeceğim diyet yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sadece hazır tozu günde 2 kez çay gibi içtim ve kilom azaldı. 77 kiloydum şimdi 61 oldum! 

Seher Kerimoğlu, 41 yaşında


Kinoa Lif Süper Zayıflama Yiyeceği

 Resmi web sitesine bakın


 

Share this article

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*