NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI POKOŽKU Goji Cream

NEJLEPŠÍ PROSTŘEDEK 
PROTI VRÁSKÁM

Oficiální stránka Goji Cream

Více produktů v České republice

Jeden týden RYCHLÉ OMLAZENÍ

Japonská kosmetika je známá nejen pro své BB krémy, ale také pro své skvělé přípravky proti stárnutí. Popularita produktů na tělo, tvář a vlasy vyrobených v Japonsku roste každý den. Klíč k úspěchu japonské kosmetiky spočívá v nejnovějším vědeckém vývoji, starobylých tradicích, organických složkách a zejména v jejich účinnosti!

Japonci jsou nejvíce nadčasovým národem. Ženy v této zemi žijí průměrně 85 let. Jejich věk je podle jejich vzhledu velmi těžké určit. Jejich tajemství se skrývá v kosmetice, kterou používají.

Podívejte se na tyto fotografie:

Misako, žena v domácnosti, se narodila v roce 1968. Její nejstarší dcera bude brzy slavit 20. narozeniny! Misako má 46 let.

V japonské talk show se Misako přiznala, že posledních 10 let používá jednou týdně speciální produkt - GOJI REJUVENATING CREAM který nahrazuje krémy, liftingy a zákroky. Podle Misako nebyl tento produkt dlouho k dispozici, to znamená, že jste si ho nemohli koupit v lékárnách, ani nikde jinde. Vzhledem k tomu, že manžel Misako je vědec, který pracuje pro farmaceutický a kosmetický průmysl, byl to on, kdo jí dal jako první k vyzkoušení vzorky tohoto zázračného kosmetického přípravku. Po prvním použití se Misako Goji Crem zalíbil natolik, že ho začala používat každý den a byla díky němu stále mladší. Jeho účinek byl úžasný!

Podle vědců tento produkt nebyl původně určen pro širokou veřejnost, ale Masakina zkušenost ukázala, že stojí za to ho dokončit a uvést na trh.

Nyní je Goji Cream dostupný i v České republice! Tento kosmetický výrobek prošel všemi potřebnými testy, které ukázaly 100% pozitivní výsledky při používání krému na obličej.

MUDr. Helena Ponterová - zkušená kosmetoložka

Skutečnost, že má Goji Cream pozitivní výsledky na omlazení obličeje a krku, je vědecky dokázaná. Většině žen se po 25. roce začínají objevovat vrásky okolo očí a rtů a také vrásky okolo nosu. V toto věku injekce nemají žádný smysl a mohou být pro zdraví škodlivé, zatímco krém zázračně pracuje na odstranění těchto estetických problémů. Jen jedno použití a vaše pokožka bude opět mladá a bez vrásek! Mohu skutečně doporučit.

Táňa Lacková, certifikovaná dermatoložka a kosmetička (více než 12 let praxe)

Nedávno naše výzkumná laboratoř vykonala neobvyklou studii zahrnující 100 žen nad 35 let. Všechny měly stejné problémy: hluboké vrásky okolo nosu, vrásky na čele a vrásky okolo očí a rtů a také matnou pleť. V průběhu jednoho týdne jsme každou ženu požádali, aby používala Goji Cream na obličej a na krk. Výsledky byly ohromující: 100% ženám se vyhladily vrásky a pleť byla zdravá a zářivá! Podívejte se na tyto fotografie, které ukazují viditelný pozitivní účinek japonského inovativního krému Goji Cream.

Mám dlouhodobé osobní zkušenosti a mohu vám potvrdit, že účinek tohoto krému je opravdu impozantní. Před tím, než se objevil, nebylo možné takového výsledku dosáhnout bez plastických zákroků nebo super aktivních injekcí. Goji Cream byl schopný docílit efektu, který trvá po dobu jednoho roku. Omlazující krém Goji Cream pro ženy nad 35 let jako základní týdenní péče o pleť.

 

Jana Barcinová, kosmetička (více než 11 let praxe)

Po dlouhou dobu japonská kosmetika nebyla v mnoha zemích k dispozici. Nyní se ale situace mění a otvírají se nové obzory a to i v kosmetice. GOJI CREAM je jedním z těchto inovativních produktů, které jsou určené pro rychlé omlazení obličeje, krku a dekoltu.

Je vyroben ze vzácných a jedinečných látek. Posuďte sami: pouze přírodní složky včetně hydrolyzovaného kolagenu, který obnovuje pružnost pokožky a vodní rovnováhu a má silný liftingový a omlazující účinek. Krém je vyroben z přírodních složek, nedráždí ani velmi citlivou pokožku! Obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálů, biotin, aminokyseliny, vitamíny C, E a B skupiny, železo a betain. Kromě toho je tento kosmetický výrobek vhodný pro všechny, protože je ekologický a nezpůsobuje alergické reakce.

Jsem ohromená tímto rafinovaným a technologickým přístupem k výrobkům pro péči o pleť. Mohu osobně dodat, že krém má jemnou vůni, která se bude líbit každé ženě. Doporučuji Goji Cream jako základní péči o pleť pro ženy všech věkových kategorií.

NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI POKOŽKU Goji Cream

Oficiální stránka Goji Cream

PROČ VZNIKAJÍ VRÁSKY?

HLAVNÍM DŮVODEM PRO VZNIK VRÁSEK JE NEGATIVNÍ VLIV VNĚJŠÍHO PROSTŘEDÍ

SLUNEČNÍ ZÁŘENÍ PŘISPÍVÁ K PŘEDČASNÉMU STÁRNUTÍ KŮŽE

Významnou roli ve vzhledu vrásek ovlivňuje řada vnějších faktorů: dlouhodobé vystavení slunci a větru, teplotní výkyvy vzduchu, jeho přílišná suchost nebo vlhkost. Ve snaze zachovat mladistvost pleti je třeba se o ni i správně starat. Nevhodná kosmetika může mít horší vliv na pokožku než žádná péče.

 

JAK SE VYPOŘÁDAT S VRÁSKAMI?

INOVATIVNÍ PŘÍPRAVEK NA VYPOŘÁDÁNÍ SE S PROBLÉMY STÁRNUTÍ PLETI

Běžné produkty na odstranění vrásek bojují proti vnějším projevům problém, Goji Cream se vyrábí pomocí vyspělých technologií, která umožňuje užitečným látkám pronikat do hlubších vrstev kůže, odstraňovat změny související s věkem, které mají vliv na důležité procesy omlazení a regenerace.

HLADKÁPLEŤ

BEZNEDOSTATKŮ

ODSTRAŇENÍPROBLÉMU ZEVNITŘ

 

INOVATIVNÍ VÝVOJ V NĚMECKU

Vrásky se mohou objevit v důsledku oslabené imunity, UV záření, přirozeného stárnutí pokožky, dehydratace, použití nekvalitní kosmetiky, jakož i nesprávného čištění pleti. Goji Cream odstraňuje vrásky bez ohledu na příčinu a vyřeší problém trvale.

ÚČINNÁ ÚLEVA OD VRÁSEK

OCHRANNÉ VLASTNOSTIZahrnuje různé přísady na ochranu proti ultrafialovému záření, a biologicky aktivní prvky pro restrukturalizaci kožní tkáně.

 

HLUBOKÉ PRONIKNUTÍGoji Cream aktivuje přirozenou tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách kůže, vrátí pokožce pružnost a rychle Vás omladí!

 

JEMNÁ HYDRATACEHydratuje pokožku, neucpává póry a zároveň nezpůsobuje nadměrnou aktivitu kožních žláz. Goji Cream neblokuje přístup kyslíku do buněk epidermis a zlepšuje krevní oběh v těchto oblastech.

 

ROVNOVÁHAKombinuje čištění, hydrataci, tonizaci a výživu pleti, což vede k rovnováze aktivity mazových žláz, odstraňuje dehydrataci.

ÚČINKY PŘI POUŽÍVÁNÍ

Pomáhá zabránit opětovnému vzniku vrásek tím, že obohacuje pokožku obličeje a krku širokým spektrem vitamínů, minerálů a aminokyselin.

JAK POUŽÍVAT GOJI CREAM?
INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM NA OMLAZENÍ PLETI

Chcete-li zvolit ten správný program pro omlazení pleti, je třeba určit umístění vrásek. Goji Cream odborníci prozkoumali všechny možné formy vrásek, a pro vaše pohodlí vytvořili jasné schéma.

Na základě dlouholetých klinických zkušeností, dermatologové Goji Cream dělí formy vrásek do tří typů: čelo, oblast kolem očí a nasolabiální oblast, z nichž každý má své vlastní charakteristiky.

ČELO

Vodorovné čáry, přímý důsledek našich výrazů obličeje. Říká se jim "alarmující", protože se objevují jako důsledek emocí jako je úzkost a vztek;

OBLAST KOLEM OČÍ

Malé vrásky vnějších koutcích očí. Jsou tvořeny v důsledku napětí očních svalů, například úsměvem. Vzhledem k tomu, že je kůže kolem očí velmi tenká, často jsou tam první viditelné vrásky, které vám dodávají vyčerpaný nebo negativní výraz.

NASOLABIÁLNÍ OBLAST
 
 

Nasolabiální oblast - velké záhyby od křídel nosu ke koutkům úst; řetězec vrásek v okolí rtů - vertikální vrásky nad horním rtem, a někdy dokonce i ve spodní části; vrásky v koutcích úst.

 
RYCHLE SE ZBAVTE VRÁSEK POMOCÍ GOJI CREAM - NATRVALO
ROZDÍL OD TRADIČNÍCH SYSTÉMŮ VYHLAZENÍ PLETI

Typické produkty na odstranění vrásek mají vliv pouze na povrchové vrstvy kůže, takže jsou neúčinné, na rozdíl od Goji Cream

Goji Cream proniká do hlubších vrstev kůže, kde odstraňuje změny související s věkem, a nastartuje důležité procesy obnovy buněk a omlazení obličeje.

Goji Cream v krátké době vrací zpět pružnost pleti. Pokožka získává vnitřní elán, objeví se přirozený ruměnec, vrásky se vyhlazují, pokožka je hydratovaná a tónovaná a vypadá uvolněně.

VYHRAJETE BOJ NAD VRÁSKAMI
NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI POKOŽKU
Aktivní složky
Krém se skládá z bobulí kustovnice, lykopen, kyseliny hyaluronové, buněčných antioxidantů, které podporují obnovu kožních buněk a z komplexu minerálů.
Účinek
Díky mimořádně bohatému složení krém přispívá k dosažení stabilního výsledku, vrásky se nevracejí a pokud ano, jsou téměř neznatelné. Pleť obličeje a krku se stává hladká, pružná a plná vitální energie, v dobré kondici.
Pro koho je určen
Ženy s drobnými a velkými vráskami

 

RECENZE PRODUKTŮ GOJI CREAM

 
 • Jana Pávková, 56 let

  Podívejte se to, jak mnoho hodnocení má tento krém. A to z dobrého důvodu. Používám krém asi rok a nikdy jsem nelitovala, že jsem ho koupila on-line. Je mi 56 let. Ale věřte mi, vypadám o dost mladší. A musím, protože můj manžel je o 14 let mladší. Takže, milí přátelé, nešetřete na sobě.

 • Alena Petrová, 45 let

  Vždycky jsem vypadala mladší a byla jsem na to velmi hrdá. Po vážném zdravotní problém jsem měla deprese a nestarala jsem se o sebe, což ovlivnilo můj vzhled. Aby mě nějak podpořil, přítel mi nabídl práci v jeho společnosti. To zahrnovalo práci s lidmi a vzhled hraje významnou roli. Bylo nutné získat zpět atraktivní a mladistvý vzhled tak rychle, jak to bylo možné. Pomohl mi Goji Cream! Klienti, s nimiž jsem komunikovala si mysleli, že jsem o 10 let mladší!

   

  NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI POKOŽKU Goji Cream

   Oficiální stránka Goji Cream

Share this article

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*