Prirodzené zväčšenie pŕs Bust Cream Spa

Prirodzené zväčšenie pŕs Bust Cream Spa

Zreteľný výsledok už za týždeň

SLOVAKIA

Zadať objednávku

  • Prirodzené zväčšenie pŕs
  • Korekcia a zdvihnutie tvaru
  • Iba prirodzené zložky
  • 95% žien potvrdilo výsledok

.

.

.


Krém Bust Cream SPA – objemný výsledok!

100% prirodzený objem
Trikrát spomaľuje procesy ochabovania pokožky
Vhodný pre všetky ženy nezávisle od veku
Na strie môžete navždy zabudnúť
Budete môcť nosiť hlboký výstrih
Zaokrúhľuje a zdôrazňuje tvary
 

EFEKT NEVIDITEĽNEJ PODPRSENKY

– Vaše poprsie podporu už nebude potrebovať!

Fáza 2

Potom premasírujte druhý prsník. Nasledovne vyčkajte, kým krém uschne.

Fáza 3

Nakoniec premasírujte obidva prsníky krúživými pohybmi, kedy opisujete kružnice a vraciate sa do spodnej časti, kde ste začali.

Fáza 4

Použite dvakrát denne: ráno a večer.

Prirodzené zväčšenie pŕs Bust Cream Spa

Zadať objednávku

Odborníci o Bust Cream SPA

Pre mnohé moderné ženy sa v určitom okamžiku estetické modelovanie poprsia stane nutnosťou. Takmer všetky ženy chcú mať krásne tvary. A nie je divu, veď výstrih je oddávna miestom, ktoré si zasluhuje zvýšenú pozornosť mužov.

Za 3 až 4 týždne každodennej aplikácie krému sa objem poprsia zväčší; tvar prsníkov sa zaokrúhli a zdvihne; pokožka sa stáva lastická a zamatovo hebká.

Krém bol klinicky testovaný odborníkmi v 14 krajinách sveta. Tisícky žien sa presvedčilo o účinnosti krému Bust Cream SPA.

Larisa Astachova 
Profesorka biológie


Ohlasy na krém Bust Cream SPA

Prirodzené zväčšenie pŕs Bust Cream SpaTáňa 42 rokov
Poslednou dobou som začala pozorovať ako sa mi menia prsia. S vekom skrátka pokožka začína byť ovisnutá a stráca bývalú pružnosť a hladkosť. Hlboké výstrihy mi prestali svedčať a tak som si ich prestala kupovať. Záchranu som ale našla v tomto zázračnom kréme! Výsledky ma naozaj prekvapili! Už za dva týždne sa vrásky a ryhy takmer úplne vytratili a prsia som mala pružnejšie. A po mesiaci sa ma už všetci pýtali, kde som si nechala urobiť takú skvelú plastiku – a nikto stále neverí, že mi pomohol obyčajný krém!
 
Prirodzené zväčšenie pŕs Bust Cream SpaEliška, 24 rokov
Problémy s tvarom poprsia a jeho pružnosťou som začala mať hneď potom, čo som schudla 21 kilogramov. Bol to pre mňa celkom šok. Prsia som mala ovisnuté a už vôbec neboli tak krásne ako predtým. Tak som si začala kupovať push-upky, aby som ten problém voľajako zamaskovala. Ale náladu som z toho mala pod psa a dostavili sa aj depresie. V 24 rokoch mám prsia ako by som bola o veľa staršia. K narodeninám som od maminy dostala tento krém. Najskôr som sa dokonca trochu urazila, ale teraz som vďačná ako neviem čo. Už za mesiac som mala prsia ako z luxusnej reklamy na spodnú bielizeň! Nikdy by som neverila, že je možné získať taký dokonalý tvar prirodzenou cestou!

Prirodzené zväčšenie pŕs Bust Cream Spa

Zadať objednávku


 

Share this article

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*